Akademik Etkinlik Yönetimi

602
Bildiri
16
Kongre
838
Yazar
1138
Katılımcı

MAESTRO

Online Akran Değerlendirmesi ve
Konferans Yönetim Sistemi

AVANTAJLAR

Dinamik Form ve Hakem Ölçekleri

Kongre, konferans veya diğer tüm etkinlikleriniz için bildirileri değerlendirme aşamasında tek bir ölçeğe bağlı kalmadan kendi özel hakem ölçeği’nizi oluşturabilirsiniz.

Sergi, çalıştay ve workshop gibi etkinlikleriniz içinde kendi oluşturduğunuz özel formlar ile başvuru toplayabilir ve bu formları fiyatlandırabilirsiniz.

Kabul Mektubu & Sertifika & Yaka Kartı

Kongre, konferans veya diğer tüm etkinlikleriniz kabul edilen tüm bildiler için taslak ekleyerek sertifika, yaka kartı, kabul mektubu gibi özel belge oluşturabilirsiniz

Belgeleri otomatik olarak pdf formatında canlı olarak önizleyebilir ve indirebilirsiniz veya kullanıcılara mail olarak gönderebilirsiniz.


Holistence Academy

Holistence Academy Ar-Ge Yazılım Yayıncılık Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi, 2016 yılında kurulmuş olup, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Teknopark’ta faaliyetlerini sürdürmektedir. Holistence Academy’nin birçok akademik projesi ve etkinliği mevcuttur. Öncelikle, bir Ar-Ge şirketi olarak, çeşitli yazılım programları ve indeksleme işleri yapıyoruz. Aynı zamanda yayıncılık niteliğinde olan şirketimiz ulusal ve uluslararası düzeyde kitaplar yayınlamaktadır. Yayınları amazon, google books, hepsiburada, trendyol … gibi platformlarda sunulmakta ve satılmaktadır. Uluslararası hakemli ve şu anda farklı bilim alanlarına hitap eden endeksli 6 (altı) adet akademik dergisi mevcuttur. Dergiler her biri farklı alanlara hitap etmekte olup, saygın ulusal ve uluslararası endeksler tarafından taranmaktadır.

Holistence Academy tarafından Türkiye’de ve diğer ülkelerde birçok uluslararası kongre ve sergi düzenlenmektedir. Araştırmacılar, yazarlar, bilim adamları, sanatçılar … dünyanın farklı yerlerinden birçok katılımcı Holistence Academy proje ve etkinliklerinde buluşmaktadır. Holistence Academy olarak ulusal ve uluslar arası düzeyde her türlü akademik etkinliğin, planlanması, organizasyonu ve yürütülmesi hizmetlerini vermekteyiz.

YETENEKLER

Eşşiz Özellikler

Bildiri Toplama

Yazarlar sisteme kayıt olduktan sonra bildiri göndermek istediği kongreye giriş yaparak bildirilerini tek adımda gönderebilirler.

Bildiri alımı sırasında açılıp kapatılabilen özellikler ile tam metin, intihal raporu dosyaların yanı sıra birden fazla dil için aynı bildirinin özeti toplanabilir.

Dinamik Form

Academic platform ile kongresinin çalıştay, sergi ve diğer etkinlikler için dinamik olarak kayıt formları oluşturabilir.

Henüz kongre başlamadan kognre için gerekli hazırlıkların yapılacağı başvuru ve formlar Academic platform ile kolayca oluşturulabilir ve bu formlar fiyatlandırılabilir.

Hakem Modülü

Kongre ait hakem havuzundan yeni gönderilmiş bildirelere bir veya birden fazla hakem atanarak bildirilerin kör hakem uslulü ile incelemesi sağlanır.

İncelenen bildiriler detaylı inceleme raporu tek adımda elde edilebilir.

Sertifika & Belgeler

Kongre öncesinde ve sırasında zaman ve hız kazanmak için özelleştirilebilir yaka kartı & sertifika Pdf leri istenilen formatta Özel Şablunuza otomatik olarak oluşturulur.

Kongre sonrasında bu belgeleri edinmek isteyen yazarlar sitemden istediği zaman indirilebilir.

Sanal Pos

Acedemic Platform tüm yazarlara bildiri ve form ödemler için 3D SECURE sanal pos desteği sunar, yöneticler ayarlar kısmından kendi banka API bilgilerini girerek Özel Sanal Pos kurlumunu tek bir adımda yapabilirler

Program

Kongre veya etkinlikleriniz için gün, salon, saat, oturum şekilinde program oluşturulabilir. Oturumlara kolay bildiriler atanabilir ve program yazarlara mail olarak gönderilebilir

Aktif Kongreler

Academic Platformda Devam Eden Etkinlikler

2846125f23955af51c6b8c0f23921595.jpg

II. Uluslararası Sürdürülebilir Yaşam Kongresi

0f72b17351e82405c628a47912753271.png

I. Uluslararası Sağlık ve İklim Değişikliği Kongresi

d30705ba8a6eda255e7e3a503140e963.jpg

I.Uluslararası Gümrük ve Ticaret Kongresi

54f3d2f1fa3730a7c9ebf1c2da38bdc9.jpg

III. Uluslararası Şehir Çevre ve Sağlık Kongresi

Hemen Keşfedin

Academic Platform – Güncel Etkinlikler Kongre Sempozyum ve Sergiler – Online Etklinlik Sistemi


AcademIC platform